Joanna Bocian

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 230 / 60 min

Joanna Bocian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/589 opinii

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2024/ 2025, 2025/ 2026 oraz 2026/2027 !!! Liczba miejsc ograniczona! Ponad 4000 ZADAŃ! Intensywny trening pisania "pod klucz CKE"!

Korepetytorka z doświadczeniem ponad 10-letnim.

Wyróżniona absolwentka Uniwersytetu Medycznego współpracująca z Polską Akademią Nauk oraz Kliniką Onkologii , autorka artykułów naukowych zaprasza na profesjonalne zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego. Całość materiału uporządkowana w 32 działy. Do każdego działu uczeń otrzymuje:

 • obszerny zestaw zadań
 • aktualne wymagania określone przez CKE
  i MEiN
 • konspekt
 • kolorowe wydruki ułatwiające zapamiętywanie i łączenie faktów biologicznych
 • prezentację multimedialną
 • dodatkowe filmiki do nauki
 • dostęp do dysku z materiałami w wersji elektronicznej
 • dostęp do grupy pełnej fiszek, gifów i innych umilaczy nauki
 • po egzaminie maturalnym: pomoc
  w odwołaniu od wyniku (wniosek o wgląd do OKE, merytoryczna argumentacja przy odzyskiwaniu punktów
  )

Na zajęciach: miła, bezstresowa atmosfera oraz częste stosowanie technik ułatwiających zapamiętywanie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy
z osobami poprawiającymi wynik maturalny!

[*Wiem, gdzie uczniowie popełniają najczęstsze błędy , jak niefortunnie konstruują odpowiedzi,
co skutkuje utratą punktów. Pomogę zrozumieć jak tych błędów nie popełniać i jak swoją odpowiedzią spełnić wymagania CKE. Po omówieniu ponad 4000 zadań "klucz" nie będzie Ci straszny! Zapraszam!*]

Zajęcia grupowe : w zależności od trybu zajęć (przygotowanie roczne lub dwuletnie, zajęcia 1 x lub 2 x w tygodniu)

100 - 140 zł / 2h (zajęcia 120 minut)

Zajęcia indywidualne : 230 zł / 60 min 

więcej informacji: tel. 505 975 905

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:30
Wtorek09:00 - 21:30
Środa09:00 - 21:30
Czwartek09:00 - 21:30
Piątek09:00 - 21:30
Sobota09:00 - 21:30
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 07.2012
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Magister
biotechnologia medyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 89
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2024

Całym sercem polecam korepetycje prowadzone przez Panią Asię! Pani Asia wkłada ogrom pracy w swoje zajęcia, dzieląc się z uczestnikami nie tylko swoją wiedzą, ale też pasją! Mogę szczere powiedzieć, że dzięki Pani Asi pokochałam biologię, a przygotowania do matury były czystą przyjemnością. Czułam się w 100% przygotowana, a jeszcze rok przed maturą bałam się, że nie będę w stanie do niej przystąpić.
Nadal mam w głowie ciekawostki i mnemotechniki, którymi Pani Asia się z nami dzieliła na zajęciach.

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Asią. Na zajęciach każdy temat jest szczegółowo i przejrzyście omawiany, dzięki czemu biologia staje się łatwiejsza. Dodatkowo można liczyć na pomoc poza zajęciami. Profesjonalne podejście i poświęcenie Pani Asi z pewnością ma ogromny wkład na wyniki maturalne.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Asią. Kompleksowe podejście do tematu matury z biologii, wszystkie materiały(kolorowe fiszki, notatki, filmiki po zajęciach, mapy myśli oraz zadania maturalne) pomagają w olbrzymim stopniu do przygotowania do matury. Ponadto zajęcia były czystą przyjemnością dzięki dobrej atmosferze i profesjonalnej pomocy w skomplikowanych tematach. Zajęcia z Panią Asią to klucz do dobrze zdanej matury z Biologii!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Serdecznie polecam, biologia stała się dla mnie prosta i przyjemna ❤️

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Asią. Bardzo dokładnie omawia każde zagadnienie i mimo zajęć grupowych ma do każdego indywidualne podejście. Zawsze można poprosić o pomoc czy nawet dodatkowe materiały. Lepiej trafić nie mogłam :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Z całego serca mogę polecić korepetycje u Pani Asi. Wiedza teoretyczna jest przekazywana w bardzo przyjemny i przystępny sposób (tak, że materiał można powtarzać nawet w autobusie lub tramwaju). Zadania rozwiązywane w czasie zajęć pozwalają zauważyć braki w swojej wiedzy i oswoić się z modelami odpowiedzi. Dodatkowo Pani Asia daje dużo praktycznych rad dotyczących metod zapamiętywania zagadnień, tworzenia precyzyjnych odpowiedzi na zadane pytania i wyglądu arkusza. Nie mogę również zapomnieć o ilości wsparcia i zrozumienia jakie płyną od Pani Asi, a które utrzymują pozytywne nastawienie w tak trudnym dla maturzysty okresie.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2023

Serdecznie polecam, bardzo dobra organizacja zajęć oraz kontakt z nauczycielem.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2023

Zdecydowanie najlepsze przygotowania do matury jakie można znaleźć ☺️. Pani Joanna szczegółowo omawia każdy temat w bardzo przyjaznej atmosferze. Gdybym sama wiedziała o korepetycjach wcześniej, już dawno bym się zapisała, serdecznie wszystkim polecam ❤️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Pani Asia jest najlepszą nauczycielką na jaką kiedykolwiek trafiłam. Bardzo ciekawie tłumaczy każde zagadnienie, a jej tok pracy pozwala na zapamiętanie dużej ilości materiału w bardzo szybkim czasie. Dzięki niej biologia nie jest taka straszna.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Joanną! Zapewniły one porządną powtórkę całego materiału obowiązującego na maturze z biologii. Omówienie każdego z działów zakończone było ćwiczeniami podsumowującymi w stylu maturalnym oraz pracą domową, która była dokładnie sprawdzana i omawiana indywidualnie z każdym uczniem pod kątem ewentualnych możliwych poprawek. Pozwoliło mi to znacznie poprawić swoje umiejętności udzielania odpowiedzi zgodnie z wymaganiami maturalnymi. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna, a Pani Joanna jest bardzo miła i pomocna

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2023

Uczestniczyłam w zajęciach grupowych ale Pani Asia i tak bardzo indywidualnie podchodziła do nauki każdego z uczniów. W każdej chwili można było poprosić o pomoc w danym zagadnieniu czy o dodatkowe materiały. Każdy dostawał teczki z kolorowymi wydrukami i zadaniami. Widać dużo pracy którą Pani włożyła❤️

avatar
Eryka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Zajęcia z Panią Asią pozwoliły mi rozwiać wszelkie biologiczne wątpliwości. Na każde moje pytanie uzyskałam rzetelną odpowiedź a każde zagadnienie zostało dokładnie omówione. Pani Asia to nie tylko wspaniały nauczyciel ale również cudowna osoba. Pełna wyrozumiałości i dobrej energii. Ponadto systematyczny napływ przepięknych i przekolorowych wydruków to kolejna świetna kwestia pracy z Panią Asią. Myśl o naszych zajęciach zapewne długo będzie wywoływała u mnie uśmiech na twarzy. Z całego serca polecam❤️

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Wspaniałe podejście do ucznia oraz świetne metody przekazywania wiedzy. Pani Asia to przemiły człowiek z ogromną cierpliwością i zrozumieniem. Zawsze jest gotowa odpowiedzieć na pytania i dokładnie wyjaśnić wątpliwości. W chwilach zwątpienia daje wsparcie i zawsze wierzy w swoich uczniów. Lekcje z Panią Asią będę z pewnością wspominała bardzo pozytywnie.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2023

Super podejście do uczniów, nawet na zajęciach grupowych bardzo indywidualne. Każdy temat bardzo szczegółowo opracowany, a materiały pomocne. Widać, że Pani Asia to nauczycielka z powołania❤️

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Najlepsze korepetycje z biologii na jakie mogłam trafić. Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego ucznia pomimo zajęć odbywających się w grupie. Poza tym wszystkie zagadnienia do matury były świetnie omówione i wytłumaczone. Serdecznie polecam każdemu !!!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Zajęcia z Panią Asia, były czysta przyjemnością, sama się nie spodziewałam ze tak chętnie będę na nie uczęszczać. Pani Asia wysyłała olbrzymie ilości materiałów, czasami się nawet zastanawiałam jak to możliwe ze te zadania się nie kończą. Niesamowite było ze potrafiłam napisac pytanie, nawet żeby sie upewnić w nocy i momentalnie dostawałam odpowiedz, wraz z dokładnym wyjaśnieniem( a takich pytań miałam dużo) Polecam z całego serduszka żeby spotkać na swojej drodze takich korepetytorów jakim jest Pani Asia !!!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2022

Baardzo polecam zajęcia z Panią Asią, ocena ''bardzo dobry'', to zdecydowanie za mało!!! Uczestniczyłam w zajęciach grupowych, ale tak naprawdę niczym innym nie różniły się od tych indywidualnych, gdyż Pani Asia ma bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia, można napisać do niej z każdą wątpliwością - na pewno nie będziecie się czuli pozostawieni sami sobie. Zawsze dostawałam od Pani Asi odpowiedź na każde moje pytanie, dlatego czułam się pewna, że mogę na nią liczyć i nie stresowałam się, że czegoś nie zrozumiem. Nigdy dotychczas nie spotkałam tak oddanego i zaangażowanego do każdych zajęć nauczyciela - wszystkie ważniejsze hasła biologiczne Pani Asia powtarzała na zajęciach wielokrotnie, na różnych schematach, filmikach, co pozwalało na szybkie zapamiętanie bez konieczności długiego powtarzania samemu, bardzo dużo wynosiłam z samych zajęć, a czas na zajęciach był maksymalnie wykorzystany - bardzo często Pani Asia zostawała z nami dłużej, aby w pełni dokończyć dane zagadnienie. Nawet najtrudniejsze działy biologiczne z Panią Asią nie były czymś trudnym i stanowiły przyjemność - Pani Asia potrafi przerobić każdy dział bardzo dokładnie i w taki sposób, aby każdy zrozumiał, ale równocześnie też wskazuje na wszystko, co tak naprawdę jest w wymaganiach maturalnych. Kolejnym atutem są wysyłane materiały, które bardzo motywują do nauki, z ogromną ilością różnych kolorowych schematów, map myśli (zdecydowanie moje ulubione, bardzo ułatwiły naukę), mnemotechnik i przede wszystkim dużej ilości zadań maturalnych do każdego działu i z innych źródeł, dzięki czemu na pewno nauczycie się pisać dobre odpowiedzi i będziecie wiedzieli na co należy zwrócić uwagę, aby odpowiedź spełniała wszystkie wymagania maturalne. Przed uczestniczeniem w zajęciach bałam się pytań maturalnych, ale Pani Asia krok po kroku tłumaczy jak należy do nich podchodzić i jak wybierać i analizować istotne informacje z tekstu, przez co wszystko stało się jasne. Kolejną super rzeczą były zadania domowe do każdego działu - dzięki nim wiedziałam jakie robię błędy i pozwoliły mi na wprawę w pisaniu maturalnych odpowiedzi. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Asia jest niesamowitą i przekochaną osobą z ogromną wiedzą z biologii, która naprawdę potrafi uczyć i widać, że robi to z pasji. Lepiej trafić nie mogłam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Asię każdemu, gdyż jest to najlepszy korypetytor z jakim mogłam pracować. Ma niesamowicie profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, której poświęca się na 100%. Praca oraz zajęcia były czystą przyjemnością, gdyż sposób w jaki przekazuje swoją wiedzę jest bardzo interesujący i zostaję w pamięci na długo. Dzięki termu oraz super atmosferze panującej na lekcjach i ogromnej ilości materiałów udostępnianej uczniom udało mi się napisać maturę rozszerzoną z biologii na 82% i dostać na wymarzone studia. Polecam gorąco każdemu!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Asią !

W tym roku poprawiałem maturę z biologii i udało mi się podwyższyć swój poprzedni wynik. Zajęcia były prowadzone 2x w tygodniu po 2 godziny zegarowe (tak naprawdę Pani Asia często troszkę je przedłużała tak, aby solidnie, z dużą dokładnością omówić dane zagadnienie) zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki tak ułożonemu planowi zajęć i stosunkowo dużej częstotliwości zajęć każdy temat do matury był omówiony dokładnie, nie było możliwości aby nie wyrobić się do matury. Działy były uporządkowane w taki sposób aby w każdym kolejnym dziale powtarzać poprzednie przerobione, w związku z czym trudno było mi zapomnieć o danym temacie (praktyka i utrwalanie wiadomości czynią mistrza!). Moje zajęcia były prowadzone on-line. Początkowo byłem specyficznie nastawiony do tej metody, Jednak dzięki temu, że Pani Asia wszystkie niezbędne materiały wysyłała pocztą (a dodatkowo część z tych materiałów była pisana ręcznie) nie odczułem w dużym stopniu tego, że były to zajęcia online - przekonałem się do nich bez większego problemu. Podczas prowadzonych zajęć Pani Asia bardzo skupia się nie tylko na danym zagadnieniu ale także na metodyce uczenia się. Każde słowa, każde zadania czy każde hasła były pisane przeze mnie kilkukrotnie na specjalnie przygotowanych kartkach i zadaniach wysyłanych przez Panią Asię. Dzięki takiemu systemowi w pewnym momencie pewne hasła czy ważne zagadnienia były tak "wpojone" przez mój mózg, że nie musiałem się już ich za bardzo uczyć - pisałem je z tak zwanego "automatu". Pani Asia stworzyła dla swoich uczniów specjalny dysk i grupę na których zamieszczała rożne filmy, skany notatek, prezentacje i skany zadań. Jest to o tyle istotne, ze mogłem przerabiać i przypominać sobie o wszystkich zagadnieniach nie tylko w trakcie zajęć ale także poza czasem ich trwania. Z Panią Asią możliwy jest stały kontakt (często nawet w nocy :) ), gdy nie byłem pewny swoich odpowiedzi lub jakichś zagadnień od razu otrzymywałem mnóstwo dodatkowych skanów, autorskich komentarzy czy filmów, które ułatwiały mi zrozumieć dany temat. Pani Asi bardzo zależy na wynikach swoich uczniów. Bardzo pomaga swoim uczniom w pisaniu odwołań do OKE, dzięki czemu niejedna osoba uzyskała o wiele wyższy wynik matury z biologii niż ten pierwotny. A przede wszystkim, podczas całej naszej współpracy czułem, że Pani Asia prowadzi zajęcia - w pewnym sensie - z powołania, ponieważ nigdy nie spotkałem wcześniej żadnego innego nauczyciela, któremu by w taki sposób interesował się wynikami swoich uczniów. I tak naprawdę jeśli uda mi się zostać lekarzem, to pewnie będę pamiętał o Pani Asi i o naszych zajęciach do końca swojego życia, dlatego, że sukces dostania się na studia (zarówno w kwestii wiedzy biologicznej, jak i nauczeniu mnie tego jak się mam uczyć) zawdzięczam właśnie jej :)

Joanna Bocian

Pawle! Praca z Tobą była czystą przyjemnością! Po pierwsze dlatego, że byłeś bardzo świadomy tego, czym jest egzamin maturalny z biologii (ile to tematów, zagadnień, ile puzzli do ułożenia!) ale też dlatego, że pozwoliłeś się poprowadzić i zaufałeś mi w kwestii, co Tobie jest najbardziej potrzebne, żeby egzamin poszedł gładko. Bardzo Ci za to zaufanie dziękuję! Faktycznie, wiele jest takich osób jak Ty, które bardzo szybko chwytają o co chodzi w danym biologicznym zagadnieniu ale miewają problemy z ubraniem tego w odpowiednie biologiczne słowa (fachowa terminologia, o której w każdym sprawozdaniu wspomina CKE). Tutaj trening słownictwa sprawdza się idealnie! Szybko wypracowałeś swoją metodę utrwalania terminów biologicznych i to jaką skuteczną! Jestem bardzo dumna z Twojej pracy! serdecznie Cię pozdrawiam! Działaj medycznie bo to Twoje powołanie :)

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Pani Asia jest przemiłą i bardzo pomocną osobą, bez problemu zgodziła się mi pomóc przy wglądzie do matury. Mimo pełnego kalendarza i tego że nie byłam jej uczennicą od razu odpisała. Gorąco polecam!

Joanna Bocian

Dziękuję za miłe słowa! Zawsze warto walczyć o punkty! Czasami egzaminator nie zauważy, że odpowiedź jest merytorycznie poprawna mimo, że pierwotnie nie przypomina przykładowych rozwiązań podanych przez CKE. Trzymam za Ciebie kciuki! Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Pani Asia od pierwszych zajęć sprawiła, że nauka biologii nie była obowiązkiem, a przyjemnością. Przedmiot ten nie należy do najłatwiejszych, a dzięki temu nauczaniu, zrozumiałam jak do niego podchodzić oraz uzyskałam ogromną pomoc w postaci obrazków, gifów, filmików, schematów, najróżniejszych mnemotechnik i wiele wiele innych, które sprawiły, że szybciej rozumiałam i przyswajałam informacje na dany temat. Pani Asia zawsze była w pełni zaangażowana, przygotowana do zajęć i gotowa odpowiedzieć na każde nasze pytanie. Bardzo dużą zaletą tych korepetycji jest przykładanie się do nauki odpowiadania ,,pod klucz” maturalny, poprzez ciągłe rozwiązywanie masy zadań. Mogę śmiało zagwarantować, że zajęcia z Panią Asią w pełni każdego usatysfakcjonują i super przygotują do matury. SERDECZNIE POLECAM!!!

Joanna Bocian

Zuziu! Dziękuję za Twoją opinię, za tak miłe słowa :) Zajęcia z Twoją grupą były przesympatyczne :D Już zawsze będę Was kojarzyła jako grupę "A jak Ananasy" :D Najważniejsze to mieć frajdę ze zdobywanej wiedzy i umiejętności! Z ogromną przyjemnością obserwowałam Twoje zaangażowanie na zajęciach, widziałam jak przykładałaś się do notowania ważnych haseł i rozrysowywania biologicznych zależności! Masz moc! Pozdrawiam Cię bardzo bardzo mocno :)

avatar
weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Jestem najszczęśliwsza, że trafiłam na korepetycje do Pani Asi, pisałam maturę kilka lat po skończonym liceum, dzięki Pani Asi zaczęłam rozumieć o co chodzi w biologii, tematy stawały się jasne, wszystko się ze sobą łączyło. Metoda nauki oraz kolejność rozłożenia materiałów fenomenalnie dopracowana, materiały przepięknie przygotowane, przejrzyste, wiele obrazów do tego samego zagadnienia, żeby każdy miał coś dla siebie. Czuję się totalnie zaopiekowana i wdzięczna :) Pani Asia jest osobą zaangażowaną w swoją pracę na milion procent, daje wskazówki, motywację i świetną energię!
PS. mnemotechniki i ciekawostki zostaną ze mną do końca życia :)
POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA!
(opinia bardzo dobry jest niewystarczająca, powinna być dodatkowa rubryczka NAJLEPSZY NA ŚWIECIE) :)

Joanna Bocian

Weroniko fanko wszelkich mnemotechnik! :D pozdrawiam Cię z całego serducha! Uściski również dla Twojej, zawsze uśmiechniętej siostry! Pracowało się przesympatycznie :) :) :) Bardzo dziękuję za opinię!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Dzięki tym korepetycjom w końcu zrozumiałam tematy, które w ogóle nie były dla mnie łatwe. Jeśli szukacie dobrej osoby, która was douczy, to polecam Panią Asię, biologia wtedy stanie się naprawdę przyjemna!! Pani Asia wie co robi i zawsze chętnie pomaga

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję :) Miałaś super podejście do nauki i dałaś się poznać, dzięki czemu szybko udało się zdiagnozować, nad czym musisz więcej popracować, żeby wynik był wyższy. Im bliżej matury tym pisanie odpowiedzi "uzasadnij", "wyjaśnij" szło lepiej i lepiej :D Dziękuję za zaufanie! Serdecznie pozdrawiam!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Serdecznie polecam! Przemiła Pani, która zgodziła się pomóc mi z odwołaniem mimo, iż nie jestem jej uczennicą za co jestem bardzo bardzo wdzięczna! :))

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię! Trzymam kciuki w sprawie wniosku o weryfikację sumy punktów. Ewidentnie należał Ci się wyższy wynik. Pozdrawiam!!!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Zajęcia z Panią Asią są z pewnością najlepszymi na jakie kiedykolwiek dane mi było uczęszczać. Specjalnie przygotowane i różnorodne materiały, wpadające w ucho mnemotechniki i wiele kolorowych grafik pomogło mi zrozumieć i zapamiętać rzeczy, które w podręcznikach wydawały się nielogiczne i zawiłe. Już same w sobie, własnoręcznie przygotowane, kolorowe karteczki z ważnymi hasłami do każdego działu sprawiały, że na twarzy pojawiał mi się szeroki uśmiech, a nauka nie wydawała się już taka straszna. Pani Asia swoim pozytywnym nastawieniem i zaraźliwą pasją wzbudziła we mnie szczere zainteresowanie biologią, którego nigdy wcześniej nie czułam, dzięki czemu nie mogłam doczekać się następnych zajęć! Nawet jeśli pojawiały się problemy z jakimiś zagadnieniami, to o każdej porze można było skonsultować się z Panią Asią i wszystko na spokojnie przerobić ponownie. Nie jestem w stanie wyrazić jak wspaniale Pani Asia pomogła mi przygotować się do matury i jak bardzo zmieniła moje podejście do nauki. Z całego serca polecam i bardzo żałuję, że nie mogę dać wyższej oceny ❤️

Joanna Bocian

Marysiu! Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Jesteś niesamowitą dziewczyną, która udowodniła sobie i innym, że da radę! Nie poddałaś się, pozwoliłaś sobie pomóc, zaufałaś! Czas na naukę nie był najłatwiejszy, różne problemy zdrowotne również komplikowały sytuację. Ale krok po kroku, zadanie po zadaniu.. i było co raz lepiej, co raz jaśniej! Nasza wspólna praca dała mi dużo mocy, dużo satysfakcji! Jesteś niesamowita! Uśmiechaj się jak najczęściej!!! Bardzo, bardzo pozdrawiam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Pani Joanna jest bardzo dobrą korepetytorką. Przeprowadza zajęcia na najwyższym poziomie, merytorycznym, jednoczenie bez presji i strachu przed barkiem jakiejś wiedzy. Wiosną uczystniczyłem w całodniowym kursie powtórkowym do matury i mogę powiedzieć, że bardzo pomogło mi to w uporządkowaniu wiedzy przed maturą.

Joanna Bocian

Jakubie! Pamiętam dokładnie tę intensywną "sobotę z zadaniami" :D Chylę czoła za wytrwałość! To był konkretny trening! Pozdrawiam serdecznie! Dziękuję za opinię :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Współpraca z Panią Joasią to czysta przyjemność. Na zajęciach zagadnienia były przedstawione jasno, a zarazem ciekawie, co znacznie ułatwiało zapamiętywanie. Dodatkowo różnorodne materiały (między innymi liczne grafiki) otrzymane od Pani Joasi umożliwiały szybkie utrwalenie informacji, co jest znacznie efektywniejsze od uczenia się z podręczników. Dzięki temu łatwo było połączyć wszystko w całość i po prostu zrozumieć biologię :)
Sama Pani Joasia jest niezwykle pomocna, przemiła i cierpliwa. Z chęcią wyjaśnia wszelkie niezrozumiałe dla ucznia zagadnienia, świetnie tłumaczy i przede wszystkim jest niezwykle zaangażowana. Serdecznie polecam <3

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Pani Asia z zamiłowaniem i naprawdę godnym podziwu zaangażowaniem do mnie podeszła. Bardzo merytorycznie i trafnie napisała odwołanie od wyniku matury do naszego ukochanego OKE - do każdego zadania pełne uzasadnienie i argument podparty informacjami z oficjalnych stron naukowych powinien przekonać komisje. Bardzo dobra praca, przemiła współpraca. To wszystko się tak opłaca, że nie ma co się zastanawiać tylko dzwonić do Pani Asi ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Pani Joasia jest najwspanialszą korepetytorką z jaką miałam przyjemność kiedykolwiek pracować. Miałam mnóstwo nauczycieli i korepetytorów ale żaden z nich nie dał mi tyle motywacji do nauki ile Pani Joasia. Jestem bardzo wymagającą uczennicą a Pani Joasia przerosła moje oczekiwania. Pani Joasia dba o wszystko i o wszystkich. Sprawdza każdemu indywidualnie zadanka domowe, a jak ktoś o nich zapomni Pani Joasia i tak o nich pamięta wiec będą zrobione ❤️ - co daje niesamowitą motywacje.
Na zajęciach panuje bardzo przyjazna i miła atmosfera, a Pani Joasia z ogromna chęcią odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Warto również dodać, że Pani Joasia uczy bardzo rzeczowo i konkretnie zgodnie z podstawą programową. Każdy uczeń dostaje od Pani Joasi mnóstwo materiałów w genialnej jakości są to kolorowe karteczki, które po każdych zajęciach należy uzupełnić by usystematyzować wiedzę oraz zadanka domowe a także dostęp do mnóstwa animacji. Przyszli uczniowie Pani Joasi mogą już szykować conajmniej 3 grube segregatory na materiały biologiczne i dużo kolorowych długopisów. Jako uczennica Pani Joasi mogłam liczyć na nią o każdej porze dnia i nocy. Gdy tylko w mojej głowie pojawiła się biologiczna zagwozdka Pani Joasia potrafiła rozwiązać ją nawet o 2 w nocy. Jest to naprawdę kobieta anioł, która w 1000% oddaje się swojej pracy. W porównaniu z innymi korepetytorami cena za zajęcia jest dość niska. Warto również dodać, że Pani Joasia nie zostawia uczniów po egzaminie dojrzałości tylko podaje dokładną instrukcję jak poprosić o wgląd do matury a następnie dokładnie ją analizuje tak aby wraz z uczniem napisać odwołanie do oke a następnie do komisji arbitrażu. Polecam z całego serduszka Panią Joasię wszystkim osobom, które marzą o studiowaniu kierunków medycznych. Miałam ogromne szczęście, że udało mi się poszerzać biologiczne horyzonty właśnie z Panią Joasią.

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Współpracowało się z Tobą niesamowicie przyjemnie :) Jak jedna "nocna sowa" trafi na drugą to zdarza się czasami ekspresowa konsultacja nawet o 1:00 czy 2:00 w nocy :D :D :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Korepetycje u Pani Asi to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Okazało się że biologię da się zrozumieć bez wkuwania podręcznika na pamięć. Na każde zajęcia mieliśmy przygotowane przez Panią Asie niesamowite materiały z których aż chciało się uczyć. W szkole na lekcje prowadzone były bardzo nudno, tutaj nie mogłam się doczekać kolejnego spotkania. Dziękuję za ogrom pracy serca jaki wkłada Pani w naukę biologii❤

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię i miłe słowa! Wasza grupka była ekstra! Moc pozytywnej energii i chęć do pracy - uwielbiam! Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoją siostrę :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Najwspanialsza korepetytorka! Lekcje prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Ogromna ilość materiałów z których chce się uczyć. Polecam Całym sercem

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię! Serdecznie pozdrawiam! super się współpracowało :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Nie ma drugiego tak rewelacyjnego nauczyciela jak Pani Asia. Podchodziłam w tym roku do matury, mimo, że nie miałam rozszerzonej biologii w liceum - Pani Asia nauczyła mnie wszystkiego od zera, pokazała ,że można. Nie zdążyłam się obejrzeć kiedy biologia, z przedmiotu, o którym nie miałam zielonego pojęcia stała się czymś co tak szybko chłonęłam i czego po prostu chciałam się uczyć! Zajęcia prowadzone w 6 osobowej grupie były idealnym rozwiązaniem - z jednej strony wyjątkowo indywidualne podejście do ucznia, a z drugiej strony grupa zajęciowa dała mi przestrzeń do bezstresowej nauki, wzajemnego wsparcia.
Pani Asia jest nie tylko niesamowita jako nauczyciel, ale też jako człowiek, który potrafi nawet przez kamerkę dać tyle dobra, ciepła i wsparcia, jak mało kto!
Ma ogrom doświadczenia, które w 100% przekłada się na jakość zajęć - czas na nich był maksymalnie wykorzystany, a nieskończona liczba kolorowych schematów, zadanek, obrazków sprawiała, że po prostu chciało się uczyć. Polecam bez wahania każdemu!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Do Pani Asi trafiłam we wrześniu zeszłego roku. Byłam wówczas bardzo zrezygnowana, gdyż uznałam, że napisanie matury z biologii na satysfakcjonujący mnie poziom nie jest dla mnie możliwe. Jednakże zajęcia z Panią Asią sprawiały, że z tygodnia na tydzień czułam, że się rozwijam i powoli zyskiwałam wiarę w swoje możliwości. Panią Asie wyróżnia olbrzymia pasja, której nie spotkałam u żadnego innego korepetytora do tej pory. Jest zawsze uśmiechnięta, profesjonalna oraz zmotywowana do niesienia pomocy swoim uczniom. Przez cały rok uczyła nas jak myśleć oraz rozumieć materiał, który jest wymagany do matury. Pani Asia wydaje się być osobą, która zna CKE "od podszewki", a zadania maturalne rozkłada wręcz na czynniki pierwsze tak, aby uczeń rozumiał, co dokładnie ma zawrzeć w odpowiedzi, aby została maksymalnie oceniona. Jeżeli chcecie iść na medycynę, stomatologię, weterynarię czy inne kierunki, na które wymagana jest dobrze napisana biologia to Pani Asia jest korepetytorem, który da wam wszystkie możliwe materiały i inne pomoce, a reszta tak naprawdę będzie zależeć od waszego zaangażowania. Serdecznie polecam i życzę powodzenia przyszłym maturzystom <3

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Gorąco polecam zajęcia z Panią Asią. Sprawia ona, że nudny materiał, który przerabiany jest w szkole, staje się ciekawy i przyjemny. Każda lekcja, każdy dział jest precyzyjnie omówiony w prosty sposób. Należy zwrócić uwagę na to, że Pani Asia nie tylko skupia się na teorii, lecz również dużą wagę przykłada do wykorzystania tej teorii w zadaniach, co pomaga bardzo dobrze przygotować się do matury.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Bezbłędna nauczycielka (a nie uczy i nie wyjaśnia w nudny szkolny sposób co zdecydowanie jest na plus) masa materiałów oraz grafik ułatwiających sprawę wzrokowcom takim jak ja, nie wspominając o wielu memotechnikach sprawiającym że do końca życia będę pamiętać że rząd jest wyżej od rodziny. Wielkie poświęcenie dla uczniów, praktycznie nie ważne o której się napisze pytanie odpowiedź jest bardzo szybko. Wysyłane zadania sprawdzane pod kątem klucza maturalnego (oraz analizowanie go). Cierpliwość w wyjaśnianiu, patrzenie indywidualnie na każdego oraz ciepłe podejście, Wisienką na torcie jest walka jak lwica o punkty po wynikach matury.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Z ręką na sercu mogę polecić zajęcia z Panią Asią! Jest to osoba zakochana w biologii, która w przejrzysty i ciekawy sposób umie przekazać swoim uczniom tę pasję. Plan zajęć i dodatkowe(piękne i kolorowe) materiały są staraninie przemyślane i przygotowane. Pani Asia uczy jak zrozumieć biologię. Przygotowane przez nią mnemotechniki, kolorowe schematy i duża liczba zadań pomogły mi przyswoić ogromną porcję materiału. Podczas zajęć panuje wspaniała atmosfera. Jest to idealne przygotowanie do matury. Wszystkie zagadnienia są tak wyjaśnione, że na egzaminie nie będzie żadnego zaskoczenia. Bardzo polecam!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Asi. Nigdy nie spotkałam osoby z taką pasją do przekazywania wiedzy. Ilość przerobionych zadań i materiałów jest ogromna. Każda lekcja jest zaplanowana z niezwykłą starannością. Pani Asia zawsze szybko odpowiada i dodatkowo wysyła pomocne materiały. Ilość pracy, którą Pani wkłada poza lekcją jest ogromna. Na każdej lekcji była miła atmosfera. Dzięki technice Pani Asi można nauczyć się nawet najtrudniejszych rzeczy. Plan nauki jest tak zrobiony, aby ponownie wracać do poprzednich działów a nie o nich zapominać. Nie ma nad czym się zastawiać tylko zapisywać się na tą cudowną przygodę.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Polecam z całego serca korepetycje u Pani Asi! Każda lekcja perfekcyjnie zaplanowana, mnóstwo zadań i dodatkowych kolorowych materiałów ułatwiających naukę. Mimo zajęć grupowych każda osoba mogła liczyć na odpowiedź na zadane pytanie, Pani Asia była dla nas dostępna 24h na dobę. Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnego korepetytora. Dziękuję!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Z całego serducha polecam zajęcia z Panią Asią!
Uczestniczyłam w wielu różnych korepetycjach, ale dopiero te u Pani Asi okazały się być czymś więcej niż strzałem w dziesiątkę. Nauka biologii przestała być trudna i nieprzyjemna, a stała się niezwykła, a to wszystko dzięki pasji do niej jaką Pani Asia dzieli ze swoimi uczniami. Ilość przerobionych materiałów i zadań niesamowicie przygotowało mnie do rozumienia i rozwiązywania arkuszy maturalnych. Mogłabym pisać bez końca ile cudownego mnie spotkało przez rok pracy z Panią, także kończąc - POLECAM BARDZO

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Nigdy nie spotkałam się z nauczycielem, który by prowadził zajęcia z taką pasją i miłością do przedmiotu w głosie jak Pani Asia. Ogrom materiału, który w szkole może przytłaczać, na zajęciach został omówiony bardzo precyzyjnie, a z pomocą Pani Asi jego przyswojenie było dziecinnie proste! Ilość przerobionych, dokładnie opracowanych wspólnie zadań była ogromna, a przyjemność i satysfakcja jaką z tego czerpałam jest nie do opisania. Tak, jak większości osób korepetycje kojarzą się z obowiązkiem (sama na takie kiedyś trafiłam), tak na zajęcia z Panią Asią wyczekiwałam codziennie i myślę, że dzięki niej na nowo zakochałam się w biologii.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Najcudowniejsza nauczycielka biologii jaka istnieje! Nigdy nie spotkałam się z tak ogromną pasją do przedmiotu, ale też przede wszystkim do przekazywania innym wiedzy. Cierpliwość, uśmiech i ogromne poświęcenie swoim uczniom Pani Asi sprawiają, że można zakochać się w biologii na nowo i bardzo porządnie przygotować się do napisania matury. Ogromna ilość przerobionych zadań, kolorowych kserówek, przeróżnych mnemotechnik sprawiają, że zajęcia zawsze przebiegają w niesamowicie miłej atmosferze, a to zdecydowanie sprzyja przyswajaniu dość obszernej porcji materiału. Nawet nie zauważyłam, kiedy obyłam się z kluczem maturalnym i nauczyłam się pisać dobrze odpowiedzi. Bardzo polecam! ❤️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Chciałabym ogromnie wszystkim polecić zajęcia z panią Asią. Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego nauczyciela! Bardzo dobrze tłumaczy, zna odpowiedzi na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w łatwy i szybki sposób. Zajęcia z nią były nieporównywalne z zajęciami w szkole. Po prostu uwielbiałam na nie przychodzić! Pani Asia zawsze miała dla nas przygotowany ogrom materiałów i zadań do zrobienia. Podchodziła indywidualnie do każdego. Jeśli jakiś dział był nadal niejasny lub ktoś czuł się niepewnie, dostawał bloczek zadań dodatkowych tylko z konkretnego pojęcia, by wszystko zrozumieć. Uczenie się z jej materiałów przychodziło z łatwością i ogromną frajdą. Prócz bycia niesamowitym nauczycielem pani Asia ma też wielkie serce i jest wspaniałym człowiekiem. Jeśli ktoś nie pisze matury z biologii to i tak ogromnie polecam udać się do pani Asi na herbatkę brzoskwiniową i przemiłą rozmowę!

avatar
Zofijka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Chciałabym gorąco wszystkim polecić zajęcia u Pani Asi.
To wybitny nauczyciel , a przy tym wspaniały człowiek! Jestem ogromnie wdzięczna że mogłam ostatnie pół roku spędzić na zajęciach właśnie z Panią! Interesujące prezentacje, kolorowe wydruczki, dodatkowe materiały, mapy myśli, listy kluczowych biologicznych pojęć, tysiące zadań i do tego ogromne zaangażowanie Pani Asi stanowią idealne warunki do zdania matury śpiewająco. Dodatkowo Pani posiada nadzwyczajny dar wpajania do głowy niezwykle trudnych rzeczy w niezwykle prosty sposób (jestem ogromną fanką wszelakich mnemotechnik Pani Asi). Dzięki temu na nowo odkryłam jak interesująca jest biologia i poczułam szczerą chęć do zgłębiania swojej wiedzy w tej dziedzinie. Zajęcia zawsze były ogromnie ciekawe, pełne interesujących przykładów i szczegółowych informacji. Pani Asia zawsze otwarta jest na wszelakie pytania czy prośby (odpisuje nawet o 1 w nocy). To osoba z prawdziwą pasją, która zaraża nią wszystkich dookoła.
Muszę przyznać że zajęcia z Panią były samą przyjemnością. Dziękuję za zrozumienie, wysłuchanie oraz prowadzenie mnie w tej trudnej dla mnie drodze. Dziękuje za każdy uśmiech, dobre słowo i nieustanną wiarę w swoich uczniów. Jest Pani wyjątkowym korepetytorem i oby dane mi było poznać jeszcze nauczycieli którzy mogliby z Panią konkurować.
Jestem ogromnie wdzięczna! - Zofijka (fanka grzybów i wszelakich krzaków)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Polecam bardzo korepetycje u Pani Asi! Niesamowita, ciepła i sympatyczna osoba która opowiada i uczy z pasją! Potrafi wytłumaczyć i pomóc zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dla uczniów przygotowuje kolorowe wydruczki, schematy i prezentacje które bardzo ułatwiają naukę. Na zajęcia zawsze przychodziłam z dobrym nastawieniem ponieważ panowała na nich super atmosfera. Nie znam drugiego tak dobrego nauczyciela i polecam każdemu kto chce zrozumieć i poznać biologię- maturalnie i nie tylko (Pani Asia zawsze zaskakuje jakimiś ciekawostkami!)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pani Asi! Z tak ciepłym, osobistym i wyrozumiałym podejściem do ucznia nie spotkałam się bardzo dawno, jeżeli nie nigdy ☺️ sposób przekazywania wiedzy (kolorowe wydruki, slajdy, mapy myśli oraz listy kluczowych i istotnych biologicznie słów) sprawiają, że nawet najbardziej oporni uczniowie zapamietają wszystko, co jest potrzebne do dobrego zdania matury. Na zajęciach grupowych panuje przemiła atmosfera - mimo zwiększonej ilości osób, każdy ma szansę zadać pytanie, poprosić o ponowne wytłumaczenie czy np. jakieś dodatkowe materiały, aby lepiej zrozumieć dany temat. Dodatkowo rozwiązywaliśmy masę zadań, poznając przy tym zasady i sposób ich oceniania przez egzaminatorów - osobiście dało mi to większe poczucie bezpieczeństwa i pozwoliło zmniejszyć stres tuż przed samą maturą. Dziękuję bardzo Pani Asiu za dużą cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim zawsze obecny na Pani twarzy uśmiech! ❤️

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Tak cudownej, ciepłej i oddanej swoim uczniom osoby jeszcze nie spotkałam. Zajęcia nigdy nie były nudne, zawsze pełne wiedzy i dobrej energii, motywującego słowa w razie potrzeby i szczerego uśmiechu. Fenomenem zajęć u Pani Asi są przede wszystkim kolorowe materiały, ich łatwość w przyswajaniu, indiwualne podejście do każdej osoby, metody nauczania, które od razu trafiają we właściwy punkt i wiele wiele innych, zbyt wiele by wszytskie wymieniać! :) polecam te zajęcia całym serduszkiem i chętnie zaczęła bym je jeszcze raz ❤

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Serdecznie polecam!
Trudno jest znaleźć tak dobrego korepetytora. Miałam już parę nieudanych przygód z zajęciami z biologii, które kończyły się rezygnacją, ponieważ nauczyciel nie potrafił przekazać mi w jasny sposób wiedzy.
Z pani Asią to zupełnie coś innego. Widać, że pracuje z ogromną pasją i zaangażowaniem! Zawsze każdemu stara się pomóc, wszystko wytłumaczyć. Nie ma tematu, ani działu, który nie zostałby dokładnie omówiony.
Grupowe zajęcia prowadzone są w fantastycznej, przyjemnej atmosferze. Nie masz poczucia, że „siedzisz za karę”.
Przed każdymi zajęciami otrzymywaliśmy kolorowe rysunki i karteluszki, które szczegółowo omawiał każdy rozdział. O wiele przyjemniej i łatwiej było się z nich uczyć, niżeli z nudnych podręczników.
Jeśli jeszcze się boisz metabolizmu, czy fizjologii roślin, to koniecznie zapisz się na zajęcia do pani Asi. Nie pożałujesz.
Bardzo, ale to bardzo polecam lekcje z Edukacją Biomedyczną :) !!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Znalazłam ogłoszenie Pani Asi tutaj, na tym portalu. Wertowałam wtedy każdą jedną opinię, ponieważ chciałam znaleźć kogoś, kto naprawdę przygotuje mnie do matury. Pani Asia zupełnie przerosła moje oczekiwania! Można naprawdę miło się zaskoczyć niektórymi fajnymi dodatkami, a atmosfera na zajęciach jest nie do przebicia. Ja uczestniczyłam w zajęciach grupowych. Czułam się jak w naszej małej biologicznej rodzince, wszyscy sobie pomagaliśmy a Pani Asia była naszą biologiczną mamą. Zajęcia były czystą przyjemnością i aż chciało się w nich uczestniczyć, a ilość dodatkowych materiałów, jakie otrzymuje się od Pani Asi jest ogromna, a gdy tylko nie rozumie się jakiegoś zagadnienia to Pani Asia skłonna jest wytłumaczyć 20 razy na kilka różnych sposobów, aby każdy zrozumiał! Pisałam do niej z każdą drobnostką i zawsze mi pomogła, niekiedy późno wieczorem, gdy już dawno powinna mieć czas dla siebie! Mimo, że stres maturalny dosłownie mnie sparaliżował, to pisząc maturkę miałam w głowie taką świadomość, że jestem doskonale przygotowana i wiedziałam o czym piszę, co piszę i czego oczekuje ode mnie CKE! Wspaniale jest znać ich ''zasady'', a z Panią Asią klucz CKE przestaje być legendą i wielką tajemnicą. W momencie gdy wybuchła epidemia, przeskoczyliśmy na zajęcia online. Absolutnie nie straciły one na jakości, wręcz nawet w mojej opinii zyskały, bo Pani Asia poswięcała nam jeszcze więcej czasu i robiła wszystko, aby przekazać nam wiedzę w sposób efektywny i przejrzysty. Nie ma ani jednej rzeczy, którą można zarzucić! Przecudowna, ciepła osoba z powołaniem! Strasznie będę tęsknić za Panią Asią i każdemu z was polecam te zajęcia! Nie tylko pomogła mi Pani zrozumieć wszystkie zagadnienia, które omawiamy w liceum, ale była Pani dla mnie ogromną podporą i wsparciem w tym trudnym dla maturzystów czasie! dziękuje stokrotnie!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Pani Asia jest korepetytorem marzeń. Jest bardzo ciepłą osobą, z którą nigdy przed czy po zajęciach nie ma martwej ciszy! Przekazywanie informacji odbywa się w różnych formach, dzięki czemu wszystko wynosi się z korepetycji (opowiadanie z pasją, przemycanie mnemotechnik na trudniejsze zagadnienia, filmiki, kolorowe karteczki, mnóstwo schematów z różnych książek, aby na maturze „nic nas nie zaskoczyło”). Fenomenalny kontakt pozwalał na zadawanie nurtujących pytań o każdej porze, zawsze satysfakcjonującym wyjaśnieniem. Rozwiązywanie setek zadań „pod klucz” dzięki czemu już po kilku zajęciach sami czujemy jak ta odpowiedz na maturze powinna brzmieć, aby złapać punkty. Bardzo serdecznie polecam, nigdy nie trafiłam na tak niesamowitą korepetytorkę, po której widać, ze pasjonuje ją to co robi i o czym opowiada, nie wspominając oczywiście o doskonałym podejściu do każdego ucznia. ❤️

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Kompleksowy, niesamowicie rozszerzający perspektywy myślenia biologicznego kurs, który serdecznie polecam! Nigdy nie miałem do czynienia z tak intuicyjnym podejściem Pani prowadzącej, gdyż po każdych zajęciach otrzymywałem pakiety zadań oraz grafik poglądowych, które rozszerzały mój biologiczny punkt widzenia. Oprócz tego było mnóstwo ciekawostek, które zwiększały moje zainteresowanie i motywowały mnie. Nie wiem, czy są obecne na rynku lepsze zajęcia z biologii, ponieważ w Edukacji Biomedycznej nie chodzi o suche przekazanie wiedzy jak z podręcznika, lecz o pobudzenie zainteresowania ucznia i to się Pani Joannie wobec mnie udało :). GORĄCO Polecam dla tych, którzy chcą poczuć trochę więcej do biologii, co udaje się zrealizować dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Prowadzącej.

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Nie uczęszczałem do pani Joanny na stałe zajęcia, jednak miałem przyjemność wziąć w nich udział kilka razy i zdziwiło mnie, ile wiedzy można przekazać w ciągu jednych zajęć! I to wiedzy przekazanej w taki sposób, że biologia nie wydaję się wcale taka straszna, a nawet - całkiem przyjemna! Serdecznie polecam!❤

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Serdecznie polecam !
Początkowo sceptycznie podchodziłem do zajęć grupowych, lecz szybko zmieniłem zdanie uczęszczając do pani joanny. Indywidualne podejście do każdego ucznia sprawiło, że czułem się stale w centrum uwagi podczas zajęć, jak i poza nimi.
 Podczas każdego spotkania można odczuć z jaką pasją pani Asia opowiada o wszelakich zagadnieniach biologicznych, co jedynie motywuje do nauki. A zapewniam że jest się z czego uczyć, materiałów, zadań, jak i pomocnych wskazówek jest na lekcjach pod dostatkiem.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Asi, doskonale wie czego spodziewać się na maturze, potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę a przede wszystkim pokazuje jak uczyć się mądrze by efekty były jak najlepsze. Zawodowe doświadczenie Pani Asi i dzielenie się tą wiedzą pozwala jeszcze bardziej otworzyć się na biologie i zrozumieć jaki potencjał w sobie zawiera. Każde zajęcia były prowadzone z dużym zaangażowaniem co powodowało ,że chodzenie na nie było przyjemnością. W razie wątpliwości czy pytań Pani Asia zawsze służy pomocą. Pani Joanna potrafi zarazić pasją do nauki i pozytywnym nastawieniem co szczególnie pomogło w tym roku, który trochę wszystkich zaskoczył i z pewnością u wielu wprowadził poczucie zagubienia. Korepetycje u Pani Asi były najlepszym wyborem i z czystym sercem polecam każdemu przyszłemu maturzyście.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Zajęcia z Panią Asią to najlepsze co mogło mi się przytrafić :)

Nie ma wątpliwości, że Pani Asia jest niesamowitym korepetytorem pełnym pasji, zaangażowania, optymizmu i pozytywnej energii. Obecnie wielu jest korepetytorów na rynku pracy, ale niewielu rzeczywiście robi to, bo lubi. Widać, że Pani Asia kocha swoją pracę i wykonuje ją z największą dokładnością i starannością, troszcząc się o każdego swojego ucznia. Jestem ogromnie wdzięczna, że Pani Asia znalazła dla mnie czas na zajęcia z biologii. Na lekcjach uczyłam się formułować odpowiedzi zgodnie z kluczem, myśleć tak jak myśli egzaminator i przy każdym omawianym zjawisku biologicznym stawiać sobie pytania: dlaczego zachodzi ten proces, jaka jest tego przyczyna, jaki jest skutek, co by było gdyby ten mechanizm nie zachodził. Dzisiaj patrzę na ilość przerobionych zadań i trochę nie mogę w to uwierzyć, że razem z Panią Asią pomimo moich studiów inżynierskich udało mi się tyle zrobić w tym czasie.

Czy Pani Asia spełniła moje oczekiwania jako korepetytor ?
Nie, Pani Asia zdecydowanie je przerosła :D ! Być może to mała rzecz, ale nigdy nie spodziewałam się, że na zajęciach mogę zostać poczęstowana ciepła herbatką albo wsparta dobrym słowem. Ilość kolorowych wydruczków do każdego działu sprawiała, że obrazowe zapamiętywanie zostawało w głowie na dłużej. Metody mnemotechnik sprawiły, że to czego nigdy nie mogłam zapamiętać, podane w tak śmieszny i przyjemny sposób zostało ze mną do dzisiaj. Każda biologiczna historia opowiedziana przez Panią Asię powodowała, że biologia stawała się nauką całościową, która polega na łączeniu wielu różnych faktów ze sobą, a nie, na przechodzenia od działu do działu. Dlatego harmonogram 30 działów opracowany przez Panią Asię jest najlepszym odzwierciedleniem tego, że biologia jest nauką kompleksową.

Pani Asia przywróciła mi wiarę w dobrych nauczycieli oraz wiarę w swoje możliwości, a tego nie da się kupić za żadne pieniądze, dlatego ile bym nie napisała to nadal wciąż będzie za mało żeby podziękować za cały wkład, za Pani pracę i poświecenie. Dziękuję też za pokazanie świata naukowego przez Pani własne publikacje naukowe, to również pokazało mi jak zdobyć umiejętność maturalnego pisania "pod klucz", ale również pozwoliło spojrzeć na moje studia z innej perspektywy.

Pani Asia to dobra dusza, która wybawia z maturalnej - biologicznej opresji ❤

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Pani Asia to osoba pełna pasji, przekazuje wiedzę w sposób bardzo naturalny, a każda z jej biologicznych opowieści jest pełna niezbędnych szczegółów (nieraz wykraczających poza te, obecne w szkolnych podręcznikach).
Zajęcia, na które miałem przyjemność uczęszczać, nierzadko były dla mnie motywacją do nauki oraz poszerzania swojej wiedzy. Sam program zajęć jest w mojej opinii bardzo dobrze zorganizowany, starannie ułożona kolejność omawianych zagadnień nie tylko, nie jest przypadkowa, a celowo optymalizuje tok nauczania.
Połączenie bogatej ilości materiałów, udostępnianych przez Panią Asię,, niesamowicie przyjaznej atmosfery panującej na samych zajęciach (nigdy wcześniej nie słyszałem o herbatkach, a czasem nawet ciasteczkach na korepetycjach) oraz zadowolenia z wyników sprawia, że każdemu kto poszukuje korepetytora z biologii w Poznaniu serdecznie polecę Panią Joannę.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Pani Joasia jest strasznie miłą i ciepłą osobą, omawia działy w naprawdę ciekawy i przejrzysty sposób (nawet roślinki zaczęły mieć sens), podsuwa też mnóstwo skojarzeń, sposobów na zapamiętanie problematycznych zagadnień:)

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Najlepsze zajęcia jakie mogą kogoś przygotować na maturkę rozszerzoną z biologii!! Grupowe zajęcia w super atmosferze, herbatki i przede wsyztskim tysiące zadań maturalnych, które Pani Asia analizuje z kluczem maturalnym :) nie byłam wybitną uczennicą z biologii w 1 i 2 liceum a i tak ogromna wiedza została mi przekazana przez rok zajęć. Robienie zadań pod klucz było już bułką z masłem. Dodatkowo jeszcze zaangażowanie Pani Asi w przekazanie nam wiedzy i wytłumaczenie wszystkich procesów ze zrozumieniem zasługuje na medal. Bardzo ale to bardzo polecam❤️❤️

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

W tym roku miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach grupowych prowadzonych przez Panią Asię. Każde zajęcia były dla mnie zastrzykiem motywacji! Wiara w nasze możliwości, pasja i zaangażowanie Pani Asi podnosiły na duchu nawet gdy wszyscy byli mocno zmęczeni natłokiem pracy przed maturą. Zajęcia były zawsze świetnie przygotowane, za każdym razem dostawaliśmy mnóstwo pomocnych materiałów. Powtórka była doskonale rozplanowana, oprócz uczenia się teorii rozwiązaliśmy również ogrom zadań maturalnych, które pomogły nam wyćwiczyć nasz język biologiczny, nauczyć się co wolno, a czego nie wolno napisać na maturze. Dzięki tym zajęciom mogłam usystematyzować i pogłębić moją wiedzę, co pozwoliło mi świetnie zdać maturę z biologii! Kochana Pani Asiu, chciałabym bardzo podziękować Pani za nieustanną gotowość do pomocy, wyrozumiałość i zaangażowanie, dzięki czemu udało mi się osiągnąć swój cel!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Na zajęcia z Panią Asią zawsze przychodziłem z wielką chęcią, były bardzo ciekawe i interesujące. Dzięki niej mój sposób rozwiązywania zadań z biologii się polepszył i rozwinął. Zajęcia pozwoliły mi zgłębić wiedzę z zakresu biologii o wiele większym stopniu niż w szkole. Mnóstwo materiałów i zadań od Pani Asi były bardzo przydatne. Dziękuję Pani Asi za wsparcie i odpowiednie przygotowanie do matury! Gorąco polecam!!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Wspaniała atmosfera, pełna motywacji i chęci do pracy i działania! ;) Na zajęcia grupowe prowadzone przez Panią Asię zawsze przychodziłam z największą chęcią. Pełen profesjonalizm oraz zorganizowany system prowadzenia zajęć. W pełni przerobiony materiał, powtórka na powtórce oraz bardzo dużo przeróżnych zadań maturalnych, które praktycznie przygotowują do egzaminu. Podczas tych paru miesięcy pracy udało mi się mocno powiększyć wiedzę, nauczyć się pracy z arkuszem oraz posługiwać się językiem biologicznym. Kochana Pani Asiu! Dziękuję za pomoc, wsparcie, każdy uśmiech i tyle wiary w moją osobę i moje możliwości, które dodawały mi skrzydeł! Dzięki Pani pomocy udało mi się poprawić wyniki. Gorąco polecam korepetycje zarówno osobom podchodzacym do matury z biologii pierwszy raz jak i tym, którzy chcą poprawić wyniki!

avatar
Leo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Pani Asia BAARDZO pomaga w poukładaniu zdobytej wiedzy, cierpliwie tłumaczyła nurtujące mnie zagadnienia, co ostatecznie przyniosło zadowalające wyniki. Mój sposób odpowiadania znacznie się ROZWINĄŁ w porównaniu do początku zajęć. Mimo, że były one grupowe to podejście do ucznia jest prawie jak indywidualne, co świadczy o ogromie pracy wkładanym w zajęcia i w przygotowania do nich. I to wszystko w ciągu jednego roku.
Super atmosfera + CIEKAWOSTKI

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Uczesczalam do Pani Asi na zajęcia grupowe, byliśmy w 6 osobowym składzie. Musze przyznać, że korepetycje w tej formie to świetna sprawa, choć zanim zaczęłam na nie uczęszczać nie byłam do końca przekonana ;) Pani Asia bardzo szybko rozwiała moje wątpliwości - już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że podjęłam słuszna decyzję i będzie to owocny rok :) Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, pani Asia ma ogromną wiedzę i potrafi ja przekazać w przystępny dla wszystkich sposób. Ma również bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, o czym świadczy wypracowany latami unikatowy system powtórek i kolejność przerabiania tematów. Może się to wydawać błaha sprawą, ale robi diametralną różnicę. Pod koniec naprawdę miałam wrażenie jakby wszystkie elementy tej biologicznej układanki składały się w jedną spójną całość i o to właśnie chodziło :D Grzechem byłoby nie wspomnieć o świetnej atmosferze panującej na zajęciach, u Pani Asi wiedzę chłonie się z największą przyjemnością delektując się w międzyczasie pyszna herbatką ;) Polecam każdemu ,, zarówno osobom podchodzącym do matury po raz pierwszy, jak i tym którzy starają się o wyższy wynik. Satysfakcja gwarantowana ;)

Joanna Bocian

Zuzia! Dziękuję pięknie za opinię i życzę powodzenia na weterynarii! Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Zajęcia na które uczęszczałam do pani Asi były zawsze prowadzone bardzo profesjonalnie, były to moje najlepsze zajęcia dodatkowe na których kiedy kolwiek byłam. Na zajęcia chodziłam wraz z grupą przesympatycznych osób, w grupie mieliśmy możliwość wyciągania wniosków z popełnionych przez nas błędów w zadaniach. Pani Asia jest naprawdę bardzo ambitna, pracowita, na każde zajęcia była przygotowana na 200%, zawsze potrafiła odpowiedzieć na każde nasze pytanie i wyjaśnić zagadnienia których nie rozumieliśmy, gołym okiem widać, że jest korepetytorem biologii z powołania. Dzięki tym zajęciom biologia zaciekawiła mnie o wiele bardziej, na żadnych zajęciach się nie nudziłam w przeciwieństwie do lekcji w szkole. Dostawaliśmy mnóstwo kserówek z działów oraz mapy myśli, materiały te bardzo dużo mi pomogły, dzięki nim jeszcze bardziej rozumiałam wszelakie mechanizmy oraz pamiętałam podane zagadnienia na dłużej, więc jest to bardzo dobra technika nauki. Oprócz tego do każdego działu dostawaliśmy prezentacje i fimiki. Osobiście bardzo polecam  zajęcia z biologii prowadzone przez panią Asię, na pewno czas spędzony na zajęciach wykorzystacie w 100% i dobrze ugruntujecie  wiedzę oraz nauczycie się pisać poprawne i konkretne odpowiedzi z uwzględnieniem tego co autor miał na myśli, skrót PMS zapamiętacie na długo ;)

Joanna Bocian

p=przyczyna
m= mechanizm
s= skutek

:) :) :) niezbędne przy zadaniach z czasownikiem operacyjnym "wyjaśnij"

Zuzanno! Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych sukcesów na studiach!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Korepetycje u Pani Asi to najlepsze co mogło mnie spotkać w roku kiedy zdecydowałam, że chcę poprawić maturę. Nie wiem czy jest na świecie bardziej przygotowana do zajęć, oddana pracy i uczniom osoba. Osobiście uczęszczałam na zajęcia grupowe, do których na początku nie byłam przekonana, jednak szybko okazało się, że niesłusznie- pomijając świetną atmosferę i możliwość poznania super ludzi to na zajęciach tych zdawałam sobie bardziej sprawę z tego co jeszcze muszę powtórzyć albo utrwalałam wiedzę, wtedy kiedy ktoś zadał pytanie lub prosił o wyjaśnienie jakiegoś zagadnienia, o którym by się samemu wcześniej nie pomyślało. Zajęcia są tak przyjemne, że nawet nie czuje się, że się pracuje i że czas tak szybko leci, ale to nie zmienia faktu, że są one naprawdę wypełnione nauką oraz robieniem setek zadań. Dzięki temu, że zajęcia są dwa razy w tygodniu jest też więcej czasu by coś wyjaśnić, nie ma trybu ekspresowego "byle zrobić" jak to miałam w szkole. I to co najważniejsze- czułam się naprawdę dobrze przygotowana do matury, również pod kątem psychicznym. Siedząc nad arkuszem wręcz uśmiechałam się do siebie gdy widziałam zadania praktycznie wyjęte z naszych zajęć, na które nie wiem czy odpowiedziałabym rok temu. Bardzo polecam korepetycje Pani Asi, gwarantuję, że się nie zawiedziecie :)

Joanna Bocian

Asiu! Dziękuję za opinię i GRATULUJĘ świetnego wyniku!!! Jestem szczęśliwa, że miałam zaszczyt pracować z tak wspaniałą przyszłą lekarką! Medycyna jest dla Ciebie! Z tak wysokimi wynikami z biologii i chemii dostaniesz się na każdą uczelnię medyczną w kraju :) Gorąco ściskam i życzę powodzenia na studiach i później w lekarskiej karierze! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Po niemiłych doświadczeniach ze szkoły i nauce lekcji biologii w ogromnym stresie, braku motywacji, czasem chęci całkowicie zrezygnowania z biologii, po nieudanej probie dostania sie na wymarzone studia.. trafiłam na zajęcia grupowe do Pani Asi. Pomimo że koleżanka polecała mi wcześniej te zajecia w grupie byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej formy zajęć, co więcej ułożenie działów zupełnie odbiegało od szkolnego podejscia do biologii. Jednak juz po pierwszym miesiącu uczęszczania na zajecia Pani Asi zrozumiałam, że jest to najlepsze co mi sie przytrafiło w mojej biologicznej edukacji ! Zajecia odbywały się 2 razy w tygodniu po 2h (co z początku może wydawać sie dużo jak na zajęcia dodatkowe ale zdecydowanie nie jest za dużo ! ) w grupie 6 osobowej jednak Pani Asia dostepna była dla nas 24h na dobę, każda niejasność i pytanie zadane o najbardziej kosmicznej godzinie było natychmiast wyjaśnione. Początkowe krytyczne podejście do ułożenia kolejności działów stopniowo odochodziło, aż w końcu zrozumiałam że taka kolejność nauki ma sens, co więcej jest genialna gdyż pozwala budować fundamenty wiedzy biologicznej a na nich cała resztę (choć sama bym nigdy nie wpadła na taką kolejność nauki :D ). Każdy kolejny omawiany dział stawał się przyjemny i logiczny. Mnóstwo kolorowych karteczek, wydruków, filmików, zdjęć, schematów pozwoliły mi spojrzeć zupełnie w inny sposób nawet na działy (układ immunologiczny czy rośliny) które dotychczas uważałam za takie których po prostu nie da sie nauczyć (dzięki Pani Asi wiem ze da sie, a nawet polubiłam te tematy). Pani Asia nauczyla mnie ze najważniejszy jest pomysł, patrzenie na schematy, czytanie tekstu.. A zajęcia grupowe pozwalają na wymieniane sie pomysłami z innymi, spogladanie na dany problem od różnych stron i dyskusję dzięki czemu lepiej się dany materiał rozumie oraz zapamiętuje. Pomimo zajęć grupowych Pani zawsze patrzyła na nas również indywidualnie i pomagała każdemu z osobna oraz każdemu poświęcała wystarczająco dużo uwagi, zawsze tłumaczyła tak długo az każdy nie zrozumiał na 100% a jak ktoś tylko mowił że coś jest nie jasne to Pani dosyłała tyle materiałów aż dana rzecz nie stała sie na pewno jasna ! Zadania na rozgrzewkę, zadania do domu, zadania liczone na lekcji pozwalają na wyćwiczenie słów kluczowych (na które osobiście wcześniej nie zwracałam uwagi) oraz układanie 'ładnie brzmiących' odpowiedzi. Czym bliżej matury odbywały sie również zajęcia grupowe (dla chętnych) na których liczyliśmy wiecej i więcej zadań (u Pani Asi zadania sie nigdy nie kończą:D) co mnie bardzo uspokajało - pokazywało mi co już umiem a co muszę jeszcze utrwalić. Zajęcia grupowe prowadzone w pogodnej atmosferze, profesjonalne podejście do nauczania, doskonała znajomość przekazywanego materiału, Pani zawsze przygotowana do zajęć perfekcyjnie więc jeśli chodzi o korepetycje to bardzo polecam ale co więcej Pani Asia to osoba u której widać że to co robi jest jej pasją, jest pełna zapału do działania i optymizmu czym zdecydowanie zaraża. Zajęcia dały mi motywację do nauki i dążenia do celu, radzenia sobie ze stresem. Nikt nie wierzył w nas tak jak Pani ! Gdyby nie Pani Asia nie tylko nie miałabym takiej wiedzy jaką mam ale też nie zdobyłabym wielu życiowych doświadczeń i wiary w siebie! Z całego serduszka polecam zajecia grupowe u Pani Asi oraz Panią Asię która jest nie tylko wspaniałą korepetytorą ale także wspaniałą osobą i przykładem że da się pracować z pasją :) !
BARDZO DZIĘKUJĘ PANI ASIU !!!!!! :) :)

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za tak szczegółową recenzję! Po przeczytaniu Twojej opinii przez chwilkę zastanawiałam się: "dlaczego, według Anety - liczyliśmy - zadania?" ale szybko sobie przypomniałam, że kto jak kto ale jak pytałam czy na zajęcia dodatkowe chcecie więcej zadań z równowagi Hardy'ego-Weinberga to zawsze Ty chciałaś ich jak najwięcej :) Zadań (różnego typu) przerobiliśmy ogrom, m. in. dlatego, że w takiej grupie można dość wcześnie wypracować szybkie tempo, które, jak wiemy, na maturze jest bardzo ważne. Cieszę się, że w tegorocznym arkuszu powieliły się treści z naszych zajęć (był np. "nasz" schemat z grzybów, "nasze" ulubione bakteriofagi, no i obliczenia :D z równowagi H-W!!!). Współpracę z Tobą (ale też i z całą Waszą grupą) będę długo i ciepło wspominać. Pozdrawiam Cię serdecznie!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo polecam Panią Asię! Jest to niewątpliwie najlepsza korepetytorka jaką miałam okazję napotkać na swojej drodze edukacyjnej! Z czystym sumieniem mogę uznać, że cechuje ją pełen profesjonalizm i zamiłowanie do biologii. Licznie dostarczane przez Panią materiały (tj. prezentacje multimedialne, filmy, fiszki czy zadanka) skutecznie mobilizowały do nauki i zachęcały do dalszego zagłębiania się w biologiczne schematy.

Uczęszczałam na zajęcia indywidualne, które prowadzone były w bardzo przyjaznej atmosferze, która ułatwiała zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych tematów! Zajęcia w pełni przygotowały mnie do przystąpienia do matury, która otwiera drzwi do realizacji dalszych marzeń.
Warto zaznaczyć, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym przygotowaniem do zajęć.
Dużym plusem był także fakt, że Pani Asia odpowiadała na wiadomości (praktycznie 24h/dobę :) ) , co pozwalało na sprawne rozwianie ,,biologicznych wątpliwości''.

Podsumowując, pomimo że od matury minęło dopiero kilka tygodni - już tęsknię za zajęciami prowadzonymi przez Panią Asię, która sprawiła, że biologia stała się spójną całością a nie chaotycznym zlepkiem terminów.
Polecam wszystkim, którzy pragną uzyskać wysokie wyniki na maturze z biologii!!

Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Asiu :) !!!

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię! Uwielbiam pracę z takimi osobami jak Ty: zawsze przygotowana, zawsze ciekawa, zaangażowana i zdeterminowana (nasze zajęcia trwały do późnych godzin wieczornych po czym pokonywałaś ponownie trasę Poznań - Wolsztyn!!! i nigdy nie zdarzyło się żebym usłyszała jakiekolwiek narzekanie - wręcz przeciwnie: zawsze uśmiech od ucha do ucha i gotowość do pracy). Medycyna jest Ci pisana - to jest pewne! Ogromnie trzymam kciuki żebyś mogła realizować się w zawodzie lekarza (pamiętam, że wymarzoną przez Ciebie specjalizacją jest onkologia). Pozdrawiam Cię serdecznie! I korzystając z okazji "czapki z głów" za Twoje ogromne zaangażowanie!!! :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Pani Asia to najbardziej profesjonalny nauczyciel, jakiego poznałem podczas swojej 13 letniej edukacji - mnogość materiałów (filmów, prezentacji, tekstów, rycin i schematów), mnemotechnik oraz sposób prowadzenia zajęć, które są dokładnie zaplanowane, pozwala na dostrzeżenie piękna biologii. Pani Asia realizuje materiał zgodnie z ustalonym schematem, który pozwala na dokładne powtórzenie całego materiału i zapobiega znużeniu wymagającymi tematami (innymi słowy, tematy pokroju roślin lub zoologi nie są „męczone” przez 3 tygodnie bez przerwy, dzięki czemu nauka jest znacznie przyjemniejsza i wydajniejsza.

Uczęszczałem na zajęcia grupowe (łącznie było nas sześcioro), które poza korzystną ceną, pozwalają na poznanie popełnianych przez innych błędów (dzięki czemu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia ich na maturze), a także pozwala na poszerzenie wiedzy na temat sposobu odpowiadania na zadania - każdy ma inne pomysły i poznanie ich pozwala na szerszą percepcję zadanek maturalnych.

Ogromnym plusem jest również odpowiednia przestrzeń do nauki - zajęcia obywają się w profesjonalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria, które mogą się przydać podczas robienia zadań (długopisy, pisaki, zszywacze, kartki etc.). Poza tym, Pani Asia oferuje również herbatki (jest tyle smaków, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie), które umilają czas :).

Polecam te zajęcia z całego serca ! Jeżeli jeszcze nie lubisz biologii, to dzięki tej Pani, zaczniesz rozumieć, doceniać i interesować się tą dziedziną nauki !

Joanna Bocian

Patryku bardzo dziękuję za opinię! Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wiedzy dotyczącej neurobiologii i nie tylko... Mam nadzieję, że będziesz się dalej rozwijał naukowo i realizował w swojej pasji! Życzę Ci tego z całego serducha i mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!!!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani Asia jest najlepsza korepetytorka na jaka kiedykolwiek trafiłam. Znalazłam ofertę Pani Asi właśnie na tej stronie kiedy załamałam się po wynikach pierwszej matury. Zadzwoniłam do Pani Asi i dowiedziałam się że jedyne zajęcia na które są miejsca to zajęcia grupowe i troszkę rozczarowała mnie ta informacja bo pomyślałam sobie że na pewno zajęcia indywidualne są lepsze bo przecież jak to grupowe... no ale z braku innych możliwości zdecydowałam się na te zajęcia. Teraz wiem że to był strzał w 10, a moje wcześniejsze obawy były nieuzasadnione i nigdy nie zamieniłabym tych zajęć na zajęcia indywidualne, bo poznałam wiele wspaniałych osób od których podczas zajęć mogłam się wiele nauczyć, a Pani Asia każdemu z nas poświęcała wystarczająca ilość czasu. Lekcje odbywały się 2 razy w tygodniu, łącznie 4h - może komuś wydawać się to zbyt dużo jednak gwarantuje że Pani Asia wiec co robi i ma tak dużą wiedzę do przekazania i tyle ciekawych zadanek do zaoferowania że czasem te 4 godziny w tygodniu wydawały nam się mało i chcieliśmy więcej, a oprócz tych 4h w tygodniu Pani Asia była dla nas dostępna niemalże 24h na dobę na Facebooku i nawet o dwunastej w nocy odpowiadała na nasze pytanka :D. Cały zakres materiału został omówiony bardzo dokładnie, przerobiłyśmy miliony zadań i co bardzo ważne nauczyliśmy się pisać odpowiedzi „pod klucz” i dzięki szczegółowym analiza klucza zrozumieliśmy czego od nas wymagają na maturze. Pani Asia do każdych zajęć była rewelacyjnie przygotowana. Każdy z nas dostawał swój zestaw materiałów do każdego działu i to z czego Pani Asia jest najbardziej znana czyli kolorowe karteczki robione przez nią własnoręcznie z ważnymi pojęciami/ procesami biologicznymi oraz mnemotechniki czyli metody łatwego zapamiętywania, których wcześniej nie znałam a okazałby się bardzo pomocne. Nigdy wcześniej nie widziałam żeby korepetytor był tak przygotowany do zajęć i tyle serca w nie wkładał, bo oprócz tego że Pani Asia była dla nas cudowna nauczycielka to była tez dla nas ogromnym wsparciem i motywacja. Kiedy przestawaliśmy wierzyć w siebie to zawsze przypominała nam jak wiele już umiemy i że ona w nas wierzy :). Wcześniej nie zdarzało mi się chętnie chodzić na korepetycje, a do Pani Asi zawsze przychodziłam z uśmiechem, a wychodziłam jeszcze bardziej naładowana pozytywnym myśleniem :) i teraz kiedy jest już po maturze bardzo za tym tęsknie ! Wiec każdemu mogę polecić właśnie Panią Asie jeżeli chce się wyśmienicie przygotować do matury w świetnej atmosferze !

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za tak dokładną recenzję! Ogromnie się cieszę, że miałam przyjemność Ciebie poznać (cała Wasza grupa była fantastyczna)! Trzymam mocno kciuki za to byś dostała się na wymarzone studia! Serdecznie pozdrawiam i ślę uściski!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Pani Asia to zdecydowanie najlepsza nauczycielka i każdemu polecam zajęcia z nią!
Uczęszczałam na zajęcia indywidualne, które zawsze były przeprowadzone w bardzo przyjemnej oraz mobilizującej atmosferze. Chodziłam na zajęcia do różnych korepetytorów, którzy niestety nie spełniali moich oczekiwań. Dopiero po trafieniu na zajęcia do Pani Asi znalazłam nauczycielkę z pasją, miłą, pomocną oraz taką, której bardzo zależy na przekazaniu swojej ogromnej wiedzy swoim uczniom. Gdyby tacy nauczyciele uczyli w szkołach jestem przekonana, że każdy chodziłby do nich z przyjemnością. Jednak jak powszechnie wiadomo - spotkać takiego nauczyciela graniczy z cudem, więc jeśli chcesz tak jak ja przekonać się, że tacy cudowni nauczyciele istnieją serdecznie polecam zajęcia u Pani Asi! :)
Na każdych zajeciach otrzymujemy masę różnych materiałów. Każdy temat jest dokładnie omówiony a następnie przyswojona wiedza jest kontrolowana poprzez robienie zadań, które są dokładnie sprawdzane. Nie ma możliwości aby ktoś czegoś nie zrozumiał. Zapamiętywaniu pomagają śmieszne grafiki tematyczne oraz edukacyjne filmy dzięki czemu nawet osoby z ubogą wyobraźnią z łatwością pojmą każdy temat. Pani Asia ma nie tylko ogromną wiedzę biologiczną ale co ważniejsze wie jak ją wykorzystać do prawidłowego formułowania odpowiedzi „pod klucz”. Sama wiedza niestety w dzisiejszych czasach niewiele daje, Pani Asia natomiast dokonale wie jak nauczyć swoich uczniów pisać odpowiedzi tak aby dostali punkt na maturze.
Podsumowując jeśli zależy Ci na wysokim wyniku maturalnym oraz obszernej wiedzy biologicznej przekazywanej w świetnej atmosferze przez przesympatyczną i inteligentną korepetytorkę zapisz się na zajęcia do Pani Asi. Gwarantuję, że lepszego nauczyciela w Poznaniu i okolicach nie znajdziesz :)

Bardzo dziękuję Pani Asiu za cały rok zajęć i żałuje, że wcześniej do Pani nie trafiłam. Na pewno będę zawsze miło wspominać te zajęcia. Dziękuję! :)

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię! Serdecznie pozdrawiam i życzę jak największych sukcesów!

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Zajęcia u Pani Asi to zdecydowanie najfajniejsze zajęcia na jakie miałam okazję chodzić w klasie maturalnej. Pani Asia to nie tylko wspaniały nauczyciel posiadający ogromną i aktualną wiedzę, którą przekazuje swoim uczniom z ogromną pasją, ale to także osoba niezwykle wyrozumiała i towarzyska z super poczuciem humoru :D Atmosfera zajęć była motywująca i sprzyjająca nauce oraz pełna pozytywnej energii ! Koniecznie trzeba tutaj wspomnieć o pysznej herbacie, którą Pani Asia nas częstowała za każdym razem :) Materiały, które otrzymaliśmy na zajęciach, były pełne kolorów, zdjęć i przejrzystych schematów co zdecydowanie ułatwiło nam naukę. Na zajęciach zdobyliśmy niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim nauczyliśmy się w jaki sposób z niej korzystać, tak aby na egzaminie maturalnym rozwiązać arkusz ze spokojem i uzyskać wysoki wynik pozwalający dostać się na wymarzone studia. Szczerze każdemu polecam !

Joanna Bocian

Przesyłam serdeczne pozdrowienia, moc uścisków i bardzo dziękuję za opinię!!! :)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Bardzo polecam! Na korepetycje do Pani Joasi chodziłam przed blisko 10 miesięcy. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej, wesołej atmosferze. Pani Joasia przedstawia zagadnienia na różne sposoby pokazując dużo zdjęć, prezentacji i filmików. Dodatkowo zawsze dostawałam sporo zadań maturalny, które później omawiałyśmy na zajęciach. Pani Joasia zawsze cierpliwie i dokładnie tłumaczyła jak najlepiej sformułować odpowiedz pod klucz :) Jest to na pewno jeden z najmilszych i najbardziej kompetentnych korepetytorów!

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię :) Pracowało się z Tobą niesamowicie przyjemnie! Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia na studiach!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zajęcia z Panią Asią dostarczały niezwykle dużo wiedzy, przekazanej obrazowo i szczegółowo poprzez liczne materiały i pomoce naukowe. Dodatkowo Pani Asia jest osobą wyjątkowo sympatyczną i niespotykanie wyrozumiałą. Spędzony czas mijał bardzo szybko, gdyż był przeznaczony na efektywne przekazywanie wiedzy w miłej atmosferze ( pyszne herbatki :) ). Polecam gorąco, gdyż po tych zajęciach można czuć się przygotowanym do egzaminu maturalnego idealnie „pod klucz” ;)

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię. Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Dobra, rozgrzewająca herbata w miesiącach jesienno-zimowo-wiosennych to podstawa, żeby np. po szkole wytrzymać jeszcze 2 h w pełnym skupieniu :) Zadania maturalne są wymagające więc neurony muszą "śmigać". Pozdrawiam Cię serdecznie!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Polecam z całego serca korepetycje u Pani Asi! :) Każda lekcja perfekcyjnie zaplanowana, mnóstwo zadań i dodatkowych kolorowych materiałów ułatwiających naukę. Zaraża optymizmem i częstuje pyszną herbatą! :) Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego korepetytora. Dziękuję!

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię. Praca z Tobą była przyjemnością a herbata / kawa (wiadomo) musi być ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Gorąco polecam zajęcia!
Jako osoba uczęszczjąca na zajęcia grupowe jestem bardzo zadowolona. Atmosfera na nich panująca sprzyjała nauce.Ilość różnorodnych materiałów i zadań maturalnych ,które otrzymałam przerosła moje najśmielsze oczekiwania.Pani Asia jest kompetetna i bardzo zaangażowana w to aby jej uczniowie uzyskalni na maturze jak najlepszy wynik.

Joanna Bocian

Ślicznie dziękuję za opinię! Ogromnie cieszę się z Twojego bardzo wysokiego wyniku. Jestem przekonana, że studia medyczne są Twoim powołaniem :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Asią, Na spotkaniach grupowych poznałam dziewczyny, z którymi mogłam wspólnie wymieniać się biologicznymi spostrzeżeniami i uczyć się na błędach. Atmosfera była wspaniała! Pani Asia za każdym razem była bardzo dobrze przygotowana do zajęć i przekazywała nam swoją wiedzę za pomocą wykładów oraz pomocy naukowych. Cały czas na moim honorowym miejscu na biurku leży ogromny segregator z przydatnymi materiałami (kolorowymi schematami, mapami myśli, kserówkami z wielu książek) oraz setkami przerobionych zadań maturalnych. Otwierając arkusz maturalny chyba jako jedna z niewielu czułam się pewnie, bo wiedziałam, że zostałam bardzo dobrze przygotowana i właśnie za to bardzo dziękuję oraz polecam.

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię! Gratuluję świetnego wyniku! Możesz być z siebie dumna :) Przy takiej motywacji, zaangażowaniu i nakładzie pracy nie mogło być inaczej :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Najmilej wspominane korepetycje na jakie chodziłam :) Na zajęciach grupowych fajna atmosfera, aż czekało się na następne. Pani Asia swoją bogatą wiedzę przekazywała w ciekawy sposób, zachęcając nas do nauki. Zawsze ogromna ilość niekończących się zadań, prezentacji, filmików, które pomagały z trafianiem w maturalny klucz. Gorąco polecam! :)

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię Agnieszko! Z taką grupą praca zawsze jest przyjemnością :) Bardzo fajnie się wszyscy nawzajem motywowaliście a i omawianie błędów zawsze przebiegało w żartobliwej atmosferze :) "Każdy błąd taki ładny a najważniejsze, że na maturze już go nie popełnimy". Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
Pani Asia uczy, jak odpowiadać "pod klucz", posiada naprawdę dużą wiedzę oraz dar do przekazywania jej w interesujący sposób. Jest wymagającą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę i jednocześnie niezwykle sympatyczną osobą, z którą zajęcia były czystą przyjemnością :)

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię. Bardzo się cieszę, że mogłyśmy razem pracować nad Twoim sukcesem! Pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Asią! Pod skrzydłami Pani Asi nauczyłam się "kluczowo" odpowiadać na pytania pojawiające się w arkuszach maturalnych, ale także nauczyłam się jak uczyć się z takim zdrowym, spokojnym podejściem. Te lekcje biologii były najbardziej wyczekiwanymi lekcjami w mojej szkolnej historii ;). Pakiety zadań nie są lajtowe (sprawdzają wszystko to czego wymagają od nas na maturze) a jeśli pakiet się skończy, to nie ma lekko bo "zadania nigdy się nie kończą" ;P. Największą radość zawsze sprawiało mi wspólne omawianie rozwiązanych zadań. Kiedy pojawiało się coraz więcej czerwonych ";)" opatrzonych komentarzem "to jest bardzo dobrze", to stawałam się coraz bardziej pewna swojej wiedzy. Pani Asiu baaardzo dziękuję za wszystko, bez Pani nie napisałabym tej matury tak jak napisałam ;D. Wszystkim serdecznie polecam!

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię :) Pracowało się z Tobą Olu wzorcowo. Nie mam wątpliwości, że medycyna jest Ci przeznaczona. Będziesz świetnym lekarzem. Pozdrawiam Cię serdecznie!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Jak dla mnie? Osoba z prawdziwego zdarzenia! To z jakim profesjonalizmem, ciepłem i oddaniem podchodzi Pani Asia to jest nie do opisania! Wkłada całe swoje serce, aby uczeń zrozumiał materiał i chciał dowiadywać sie jeszcze wiecej, za to najbardziej cenie Panią Asie i wszystkim chcącym zrozumieć lub zwiekszyć swoja wiedza polecam z czystym sumieniem tak wspaniałego korepetytora !

Joanna Bocian

Asiu bardzo dziękuję za opinię! Świetnie się z Tobą pracowało, pozdrawiam Cię serdecznie :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Serdecznie polecam zajęcia! Korepetycje prowadzone są z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, atmosfera na nich panująca jej bardzo przyjazna, ale także motywująca do dalszej pracy (nie wypada przyjść nieprzygotowanym ;) ). Monitorowane na bieżąco postępy pozwalają zauważyć swoje słabe punkty i rzeczy na których trzeba się jeszcze skupić co uważam za bardzo pomocne. Zajęcia w 100% spełniły moje oczekiwania, tzn. obfitowały zarówno w "teorię", która przydaje się na maturze, a jednak na próżno jej szukać w podręcznikach, jak i ogrom zadań, które były zawsze dokładnie sprawdzane i analizowane (szczególnie pod kątem typowych błędów i "haczyków"). Po rocznej przerwie zdecydowałam się poprawiać maturę i dzięki Pani Asi podwyższyłam swój wynik o ponad 20% i dostałam się na wymarzone studia.

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię :) Bardzo miło wspominam zajęcia z Tobą! Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Bardzo polecam korepetycje u Pani Asi, korepetytor o ogromnej wiedzy i talencie do przekazywania jej. Profesjonalne nauczanie, indywidualne podejście, zaangażowanie, dobre tłumaczenie trudniejszych partii materiału. Potrafi przygotować do pisania matur. Mimo, że wcześniej za biologią nie przepadałam, z chęcią chodziłam na lekcje. Udało mi się dostać na medycynę. Pani Asiu, dziękuję! :)

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za opinię Agnieszko! Współpracowało się z Tobą wspaniale, powodzenia na medycynie :) Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Z czystym sumieniem polecam zajęcia prowadzone przez p. Asię! Jestem pewna, że dzięki swojej ogromnej wiedzy, biologicznym ciekawostkom, profesjonalizmowi oraz super podejściu do ucznia jest w stanie zarazić biologią każdego bez wyjątku. To właśnie p. Asi zawdzięczam mój maturalny wynik z biologii, który wyniósł 93%. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, prowadząca zawsze jest przygotowana do zajęć i prowadzi je z wielkim zaangażowaniem. Z każdego działu przerabiamy ogromne ilości zadań (również autorskich), które uczą nas myślenia oraz są tłumaczone tak dokładnie i przystępnie, że nie stanowią już żadnego problemu. Korepetytorka dysponuje mnóstwem materiałów dydaktycznych, zarówno tymi drukowanymi, jak i plikami w formie filmików, grafik (zdecydowanie nie da się nudzić!:D). Gwarantuję, że jeśli wybierzesz zajęcia prowadzone przez p. Asię, będziesz w 100% usatysfakcjonowany! Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję i oby więcej było takich nauczycieli! Pozdrawiam!

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię Haniu :) Będzie z Ciebie wspaniały lekarz! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Piszę z perspektywy osoby, która maturę ma już dawno za sobą a co za tym idzie wiedza ulotniła się wraz z upływem czasu, jednak ciężka praca przez niecały rok pozwoliła mi osiągnąć wynik 87% co jak każdy wie nie jest łatwe. Mogę z czystym sumieniem polecić p. Joannę, ogromny nakład pracy, zaangażowanie i myślenie poszerzające horyzonty to wartości, które szczególnie ceniłam podczas zajęć, nie wspominając o wyczerpujących odpowiedziach na najbardziej, zdawałoby się, banalne pytaniA. Osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze to dopiero początek, jeżeli ktoś myśli o dalszej edukacji, także myślę, że na uznanie zasługuje również właśnie przygotowanie pod kątem przyszłych studiów. Wysoki wynik na maturze to ciężka praca, a p. Joanna jest tytanem pracy, rzadko można spotkać tak zaangażowaną osobę. POLECAM!!!

Joanna Bocian

Bardzo dziękuję za komentarz! Współpraca z Tobą była ogromną przyjemnością! Serdecznie pozdrawiam :)

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Każdemu kto chce sie rzetelnie i prawidłowo przygotować do obecnych wymagań matury polecam p. Joannę!!! Cechuje Ją pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia i ambitnie przygotowany program nauczania. Co najważniejsze na zajęciach zostały poruszone i wytłumaczone kwestie, o których nie mówi się w szkole, a są wymagane na maturze. Dzięki p. Joannie matura 2016 nie była dla mnie problemem. Osobiście gorąco polecam zajęcia grupowe na których atmosfera była świetna! ( Humor poprawiał mi sie po każdych zajęciach ). Pani Asia jest przykładem idealnego nauczyciela biologii, których niestety brak w polskich liceach.

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię :) Powodzenia na medycynie! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Polecam, każemu kto się waha i zastanawia. Pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia. Wszystko, z czym miałem problem było cierpliwie, dokładnie wytłumaczone. Podziwiam ogrom wiedzy pani Joanny! Dzięki systematycznym zajęciom matura nie była mi straszna!

Joanna Bocian

Gratuluję świetnego wyniku! Powodzenia na medycynie! Pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Jak najbardziej polecam p. Asię! Swoją ogromną wiedzę biologiczną potrafi przekazać w sposób zrozumiały i przystępny, a do tego uczy odpowiadać na zadania zgodnie z wymaganiami maturalnym. Widać, że nauczanie jest pasją p. Asi i sprawia jej przyjemność, co naprawdę motywująco wpływa na ucznia. Polecam, naprawdę warto! :)

Joanna Bocian

Dziękuję bardzo za komentarz. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
KasiaVet
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Z całą odpowiedzialnością polecam zajęcia z p. Asią:) Wszystkie komentarze to szczera prawda. Chodziłam w ciągu swojej edukacji na różne korepetycje, aczkolwiek podejście do ucznia p. Asi mnie zaskoczyło- ( oczywiście bardzo pozytywnie)- przde wszystkim ogromne zaangażowanie, czas poświęcony do przygotowania zajęć, ćwiczeń do domu, skryptów, mobilizowanie do nauki:) Takie zaangażowanie korypetytora nie często sie spotyka, dlatego jeśli ktoś z Was chce dostać się na wymarzone studia to z pomocą p. Joanny jak najbardziej jesteś wstanie to zrobić :) W zeszłym roku miałam szczęście że trafiłam pod skrzydła p. Asi- godząc prace, co tygodniowe zajęcia, a zaczynając tak na prawdę od zera- udało mi sie napisać rozszerzenie z biologii na wysokim poziomie i iść na studia o których zawsze marzyłam ( a nie łatwo się na nie dostać:) ). Pozdrawiam

Joanna Bocian

Dziękuję Kasiu! Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Powodzenia na weterynarii!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

Szczerze polecam! Trochę żałuję, że zapisałam się na korepetycje tak późno.... Organizacja zajęć jest świetna, ogrom zadań do każdego działu, dodatkowo pliki multimedialne. Pani Asia tłumaczy wszystko tak, że się tego nie zapomina!

Joanna Bocian

Dziękuję bardzo za komentarz :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Gorąco polecam!! Korepetytorka posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze, potrafi przekazać ją w sposób łatwy do zapamiętania. Na każdych zajęciach można liczyć na dodatkowe zadania do domu (które są dobrane przez korepetytorkę tak, że zarówno powtórzysz materiał jak i nauczysz się "na czym chciano Cię złapać" :) Zadania wybrane naprawdę starannie, bo prowadząca jest zorientowana w "maturalnych trendach" i nawykach osób sprawdzających matury w OKE. Do tego miła atmosfera i zero stresu :) Moje korepetycje wspominam bardzo dobrze, bo dzięki nim udało mi się zdać maturę z biologii na 90 % :)

Joanna Bocian

Dziękuję za opinię Marysiu. Powodzenia na studiach - jestem przekonana, że w Twoim przypadku medycyna to jest to!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.